Formulario de acceso

Pasahitza ahaztu dut

  1. Hasiera
  2. Egutegia (Doakoak)

Egutegia (Doakoak) 

« Aurrekoak

  1.  1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10

Hurrengoak »

Hitzaldia: Jesús Gallego en el arte Donostiarra

Jesus Gallego

Gipuzkoako artisten elkartea eta Donostia Kulturak antolatuta, Klase magistrala emango dutenak: Ricardo Ugarte, Luis Fuente Gárate, Juan Antonio García Marcos, Coro Gallego.

Udalherria Donostia / San Sebastián
Lekua Okendo Kultur Etxea
Data (16/10/2019 - 16/10/2019)
Ordua 19:00
Sarrerak 0,00 €

Pelikula: "Rojo"

"Rojo" pelikularen kartela

Bergarako zine klubaren emanaldia "Rojo" pelikularen proiekzioarekin.

Udalherria Bergara
Lekua Seminarixoa
Data (16/10/2019 - 16/10/2019)
Ordua 20:00
Sarrerak 3 €

Balleta Zineman: "Giselle"

Baletaren kartela 2018an

Musika eta Arte Eszenikoak DVDan zikloaren barruan, "Giselle" baletaren proiekzioa.

Udalherria Legazpi
Lekua Legazpiko Kultur Etxea
Data (16/10/2019 - 16/10/2019)
Ordua 18:30
Sarrerak Gratis / Dohain

Erakustaldia - Silex, Bruce Bradley (ingelesa)

Bruce Bradley

Bradley arkeologoa da eta nazioarte mailan errekonozitua aintzinako teknologia litikoetan, bereziki, harri laminetako tailan.

Udalherria Donostia / San Sebastián
Lekua San Telmo Museoa
Data (16/10/2019 - 16/10/2019)
Ordua 17:00
Sarrerak 0,00 €

Parketarrak egitasmoa

Haur jolasak

Parketarrak egitasmoa, haurrak kalean jolasean dabiltzanean euskararen erabilera areagotzeko helburuarekin.

Udalherria Zumarraga
Lekua Zumarraga
Data (02/10/2019 - 16/10/2019)

2019ko Gipuzkoako ondarearen europako jardunaldiak - Hitzaldia: URRETA-ZULAIKA, PARTEKATUTAKO ONDARE LEGATU ZABALA

Kartela

Gipuzkoako Foru Aldundiko Kultura Departamentuak, laugarren urtez jarraian, Ondarearen Europako Jardunaldiak antolatzen ditu. Europako Kontseiluaren ekimen honen xedea da ondarearen garrantzia balioet...

Udalherria Donostia / San Sebastián
Lekua Koldo Mitxelena Kulturunea
Data (16/10/2019 - 16/10/2019)
Ordua 19:00-20:30
Sarrerak 0,00 €

"Ordizia Txapeldun" Gazta Lehiaketa 2019

"Ordizia Txapeldun" Gazta Lehiaketaren irabazleak 2019

Asteazken honetan, urriak 16, XXXII. "Ordizia Txapeldun" gazta lehiaketa ospatuko da asteazkeneroko azokaren altzoan, goizeko 11.00tan hasita Udaletxe azpiko arkupetan. Bertan, Euskal Jaietako Ardi La...

Udalherria Ordizia
Lekua Ordizia
Data (16/10/2019 - 16/10/2019)

Zinema - XXY (2007)

kartela

VIII. Jardunaldiak Emakumeek Egindako Zinemaz: Argentinar zuzendariak - Donostiako Antzoki Zaharra aretoan XXY (2007) filmaren proiekzioa

Udalherria Donostia / San Sebastián
Lekua Antzoki Zaharra
Data (16/10/2019 - 16/10/2019)
Ordua 19:00
Sarrerak 0,00 €

Parketarrak egitasmoa

Haur jolasak

Parketarrak egitasmoa, haurrak kalean jolasean dabiltzanean euskararen erabilera areagotzeko helburuarekin.

Udalherria Urretxu
Lekua Urretxu
Data (02/10/2019 - 16/10/2019)

Liburu aurkezpena

Bernardo Atxaga

Pamiela argitaletxeak antolatutako prentsaurrekoa: Bernardo Atxagaren "Etxeak eta hilobiak" liburuaren aurkezpena.

Udalherria Donostia / San Sebastián
Lekua Koldo Mitxelena Kulturunea
Data (16/10/2019 - 16/10/2019)
Ordua 11:00
Sarrerak Gratis / Dohain

« Aurrekoak

  1.  1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10

Hurrengoak »

Gipuzkoako agenda


Egutegia

«  Urria 2019 »
As As As Os Os la ig
- 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Ekei Kulturweb S.L.L.