Formulario de acceso

Pasahitza ahaztu dut

  1. Hasiera
  2. Arrasateko Akordeoi Lehiaketen Egitaraua 2019

Arrasateko Akordeoi Lehiaketen Egitaraua 2019

  • Arrasateko Akordeoi Lehiaketen foiletoa 2019

"Hauspoz" Euskal Herriko Akordeoi Elkarteak Arrasateko Udalarekin eta Gipuzkoako Foru Aldundiaren laguntzarekin antolatu dituen Arrasateko Akordeoi Lehiaketen barruan eskainiko diren musika emanaldien egitaraua.

Udalherria: Arrasate / Mondragon

Lekua:  Arrasate

Hasiera: 2019/12/6

Amaiera: 2019/12/8

Lehiaketek piramide egitura dute, eta pedagogia ibilbide osoa kontuan hartzen dute, bai adinaren eta bai mailaren arabera.

EGITARAUA:

Abenduak 6, ostirala:

  • Nazioarteko XXVII Lehiaketa:
    • Amaia Antzokia
      • 08:30: Kanporaketa fasea
      • 15:00: Kanporaketa fasea

  • Gipuzkoako XL Lehiaketa:
    • Kulturate
      • 17:00: Senior Maila: Kanporaketa fasea

Abenduak 7, larunbata:

  • Gipuzkoako XXXII Jaialdia:
    • Amaia Antzokia
      • 08:30: D Maila
      • 10:30: Ganbera musika 1
      • 11:30: Ganbera musika 2
      • 12:30: Ganbera musika 3
      • 14:00: Taldeak
      • 15:30: Ensemble Instrumentalak

    • Kulturate
      • 08:45: C Maila
      • 14:00: A Maila

    • Arizmendi Ikastola
      • 09:00: B Hastapena
      • 10:30: C Hastapena
      • 12:00: A Maila
      • 14:00: B Maila

    • Amaia Antzokia
      • 20:00: SARI BANAKETA

Abenduak 8, igandea:

  • Nazioarteko XXVII Lehiaketa:
    • Amaia Antzokia
      • 08:30: Azken fasea

  • Gipuzkoako XL Lehiaketa:
    • Kulturate
      • 09:00: Junior Maila
      • 15:00: Senior Maila. Azken fasea.

    • Arizmendi Ikastola
      • 09:30: Haur Maila

  • Nazioarteko XXVI Lehiaketa + Gipuzkoako XXXIX Lehiaketa:
    • Amaia Antzokia
      • 19:30: ARRASATEKO AKORDEOI LEHIAKETEN AZKEN EKITALDI ETA SARI BANAKETA

KONTZERTUAK:

Samuele  Telari (Nazioarteko XXXIX Lehiaketaren Irabazlea)

  • Abenduak 1, igandea:
    • 12:00: La Lira De Tremp Antzerki Aretoa (Lleida)

  • Abenduak 2, astelehena:
    • 19:30: Alcañiz-Eko Liceo Aretoa

  • Abenduak 4, asteazkena:
    • 20:00: Donostiako Tabakalerako Kultur Kulba Aretoa

  • Abenduak 5, osteguna:
    • 19:30: Aretxabaletako Arkupe Kultura-Etxea

  • Abenduak 6, ostirala:
    • 20:00: Arrasateko Kulturate Kultura-Etxea

  • Abenduak 7, larunbata:
    • 12:00: Arrasateko Aita Menni Ospitaleko Aretoa

Gabriel Domínguez - Sofía Ros  - Marta Cubas (Arrasate 2018ko Gipuzkoa  Lehiaketako Irabazleak)

  • Abenduak 7, larunbata:
    • 18:00: Arrasateko Kulturate Kultura-Etxea


Ekei Kulturweb S.L.L.